İletişim | Online Video ve Mp3 İndirme

Konum: Gazimağusa / KKTC

Mail adresi: info@onlineindirvideo.com


Telif hakkına dayalı yayından kaldırma bildirimi gönderme

Telif hakkıyla korunan eserinizin izinsiz bir şekilde onlineindirvideo'da yayınlandığını düşünüyorsanız telif hakkı ihlali bildirimi gönderebilirsiniz. Bildirim göndermeden önce adil kullanım veya benzer bir telif hakkı istisnasının geçerli olup olmadığını mutlaka göz önünde bulundurun. Bu istekler telif hakkı sahibi veya onun adına işlem yapma yetkisi olan bir temsilci tarafından gönderilmelidir.

Telif hakkı nedeniyle yayından kaldırma bildirimi göndermenin en hızlı ve en kolay yolu web formumuzdur. Bu işlemi daha kolay yapmanız için bilgisayar kullanmanızı öneririz.

Telif mail adresimize iletiniz: info@onlineindirvideo.com

Telif hakkı sahibi olarak girdiğiniz ad, onlineindirvideo'da devre dışı bırakılan içeriğin yerinde yayınlanır. Geçerli bir yasal alternatif (ör. şirket adı) veya sizin adınıza işlem yapmasına yetki verdiğiniz bir temsilcinin adını sağlayabildiğiniz takdirde, başvurunuzu inceler ve uygunsa gerekli işlemi uygularız. Girdiğiniz ad, ihlal edildiği iddia edilen çalışmalarla ilgili açıklamalarınızla birlikte isteğinizin herkse açık kaydının bir parçası olur. Tam yasal adınız ile e-posta adresiniz gibi diğer tüm bilgiler, yayından kaldırma bildirimi kapsamındadır ve yükleyiciyle paylaşılabilir.

Telif hakkı yayından kaldırma isteği göndererek yasal bir süreç başlatmış olacağınızı unutmayın.


Beta Sürüm Geliştirilmesi
42%
42%

Etiketler

video indir

hd video indir

youtube video indir

facebook video indir

twitter video indir

instagram video indir

vimeo video indir

Twitch video indir

Kullanım Sayısı

Kullanıcı Puanı
Ziyaretçi
Sorgu Sayısı

Alt Menü

Kalite Politikamız