Kullanıcı Şartları | Online Video ve Mp3 İndirme

Konum: Gazimağusa / KKTC

Mail adresi: info@onlineindirvideo.com


Kullanım Şartları

Lütfen, web sitelerimizi kullanmadan önce, aşağıdaki web siteleri de dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanım koşullarını ve koşullarını dikkatlice inceleyin:

https://www.onlineindirvideo.com/

Bu belge, yukarıda listelenen web siteleri (topluca, “Web sitesi”) dahil, bunlarla sınırlı olmamak üzere, onlineindirvideo'nun web sitelerinde size hizmet vereceği şartları ve koşulları (“Koşullar”) belirtir. Bu Koşullar, sizinle aramızdaki sözleşmeye bağlı bir anlaşmayı teşkil eder. Web Sitesini ziyaret ederek, erişerek, kullanarak ve / veya bir araya getirerek (topluca “kullanarak”), bu Koşulları anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Bu belgede kullanıldığı şekliyle, “siz” veya “sizin” terimleri, sizi, temsil ettiğiniz herhangi bir kişiyi, sizin veya temsilcilerinin, haleflerinin, atalarının ve bağlı kuruluşlarının ve sizin veya cihazlarınızın herhangi biri anlamına gelir. Bu Koşullara uymayı kabul etmiyorsanız, Web Sitesinden uzağa gidin ve kullanmayı bırakın.

1. Uygunluk
a. Yetki alanınızdaki çoğunluğun yaşı 18 (18) yaşından büyük değilse, Web Sitesini kullanmak için en az on sekiz (18) yaşında olmanız gerekir; bu durumda en az sizin yargı. Web sitesinin kullanımına, yasaların yasaklandığı yerlerde izin verilmez.

b. Bu Şartları kabul etmenizin dikkate alınması, size bu Web Sitesini 2. Bölüm uyarınca kullanmak için Kullanım İzni vermekteyiz. Bu değerlendirmenin yeterli olduğunu ve değerlendirmeyi aldığınızı onaylıyor ve kabul ediyorsunuz.

2. Kullanım Hibe
a. Bilgisayarınızdaki mevcut tüm içerik ("İçerik") (Web Sitesinin kısıtlamalarına tabi) dahil olmak üzere, Web Sitesine erişme, herkese açık olmayan görüntüleme ve kullanım hakkını size özel, devredilemez ve sınırlı bir hakla veriyoruz. veya bu Şartlara uygun mobil cihaz. Web sitesine yalnızca kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için erişebilir ve kullanabilirsiniz.

b. Bu hibe, önceden bildirmeksizin veya önceden haber vermeksizin herhangi bir nedenden ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak tarafımızca feshedilebilir. Fesih üzerine, aşağıdakileri yapmak zorunda kalabiliriz, ancak aşağıdakileri yapmak zorunda değiliz: (i) hesabınızı silmek veya devre dışı bırakmak, (ii) e-posta ve / veya IP adreslerinizi engellemek veya Web Sitesini kullanımınızı ve kullanma kabiliyetinizi başka şekilde sonlandırmak ve / veya (iii) Kullanıcı Gönderilerinizden herhangi birini kaldırın ve / veya silin (aşağıda tanımlanmıştır). Söz konusu fesihten sonra Web Sitesini kullanmamayı veya kullanmaya çalışmamayı kabul edersiniz. Fesih üzerine, Web Sitesini kullanma hakkınızın verilmesi feshedilir, ancak bu Koşulların diğer tüm kısımları geçerli kalır. Kullanım bağışınızın sona ermesinden siz veya üçüncü taraflardan sorumlu olmadığımızı kabul etmiş sayılırsınız.

3. Fikri Mülkiyet.
a. Kullanıcı Gönderileri ve Üçüncü Taraf İçeriği hariç olmak üzere (aşağıda tanımlanmıştır) Web Sitesindeki İçerik (diğer metinler, grafik resimler, fotoğraflar, müzik, video, yazılım, scriptler ve ticari markalar, hizmet markaları ve logolar dahil) ), bize aittir ve / veya lisanslıdır. Tüm Tescilli Malzemeler, yerel yasalar, yabancı yasalar ve uluslararası sözleşmeler dahil olmak üzere geçerli yargı yasaları kapsamında telif hakkı, ticari marka ve / veya diğer haklara tabidir. Tescilli Malzemelerimiz üzerindeki tüm haklarımızı saklı tutarız.

b. Açıkça izin verilmedikçe, herhangi bir İçeriğin tamamen veya bir kısmının türev çalışmalarını veya herhangi bir şekilde istismar edemez, devredilemez, yayınlayamaz, iletemez, dağıtamaz, devralmaya veya satmayacak, türevsel eserler yaratamazsınız.

4. Kullanıcı Gönderileri
a. Web sitesi aracılığıyla oluşturduğunuz, değiştirdiğiniz, ilettiğiniz veya indirdiğiniz ses dosyaları da dahil olmak üzere (topluca "Kullanıcı Gönderileri" dahil olmak üzere, yüklediğiniz, gönderdiğiniz, ilettiğiniz, yarattığınız, değiştirdiğiniz veya değiştirdiğiniz tüm materyallerden tamamen siz sorumlusunuz. ). Kullanıcı Gönderileri her zaman geri çekilemez. Kullanıcı Gönderilerindeki kişisel bilgilerin açıklanmasının sizi kişisel olarak tanımlayıcı yapabileceğini ve Kullanıcı Gönderimleriyle ilgili herhangi bir gizlilik garanti etmediğimizi kabul etmektesiniz.

b. Kullanıcı Gönderilerinizin herhangi biri ve tümü ile Kullanıcı Gönderilerini yükleme, gönderme, değiştirme, iletme, yaratma veya başka şekilde kullanıma sunmanın tüm sonuçlarından yalnızca siz sorumlusunuz. Kullanıcı Gönderilerinizin herhangi biri ve tümü için aşağıdakileri onaylar, temsil eder ve garanti edersiniz:

Web Sitesinin ve bu Koşulların öngördüğü her türlü ve tüm kullanımlar için Kullanıcı Teslimindeki tüm ticari markaları, telif haklarını, ticari sırları veya diğer mülkiyet haklarını kullanma ve bize kullanma yetkisine sahip olmak için gerekli lisanslara, izinlere, haklara veya onaylara sahip olmanız veya bunlara sahip olmanız;
Cinsel içerikli eylemleri gösteren herhangi bir materyali yayınlamaz veya kimsenin göndermesine izin vermezsiniz;
Kullanıcı Gönderisinin her türlü ve her kullanım için Kullanıcı Gönderisinin kullanımını mümkün kılmak üzere Kullanıcı Teslimindeki her bir tanımlanabilir kişiden izin ve yayın izni ve / veya benzeri izinler yazdınız. Web Siteleri ve Bu Koşullar.

. Ayrıca şunları yüklemeyi, göndermeyi, yaratmayı, iletmeyi, değiştirmeyi ya da başka bir şekilde kullanmayacağınızı kabul edersiniz:

Telif hakkı alınmış, ticari sır veya ticari marka yasalarıyla korunuyor veya bu tür haklara sahip olmadığınız veya materyalin gönderilmesi ve bize vermesi için hak sahibinden açıkça izin almadığınız sürece, gizlilik ve tanıtım hakları dahil olmak üzere üçüncü şahıs mülkiyet haklarına tabidir. burada verilen tüm lisans hakları;
Müstehcen, kaba, yasadışı, yasadışı, küçük düşürücü, hileli, hakaret içeren, zararlı, taciz edici, küfürlü, tehdit edici, mahremiyet veya tanıtım haklarını istilacı, nefret dolu, ırksal veya etnik olarak saldırgan, iltihaplı, aksi takdirde uygunsuz ;
Yasadışı faaliyetleri tasvir eder, herhangi bir gruba veya bireye karşı fiziksel zarar veya yaralanmayı teşvik eder veya tasvir eder veya hayvanlara yönelik herhangi bir zulüm eylemini teşvik eder veya tasvir eder;
Sahte bir kimlik oluşturmak da dahil olmak üzere herhangi bir kişiyi veya varlığı kimliğe bürünür veya sizi herhangi bir şekilde yanlış tanıtmaz;
Bir suç işlemek, herhangi bir tarafın haklarının ihlal edilmesini veya başka türlü sorumluluk yaratacak veya herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası hukuku ihlal edecek talimatlar oluşturacak, teşvik edecek veya sunacak;
İstenmeyen veya yetkisiz reklam, tanıtım, “spam” veya başka türlü bir talepte bulunur.
d. Kullanıcı Gönderileri veya Üçüncü Taraf İçeriği üzerinde sahiplik veya kontrol talebinde bulunmayız. Siz veya bir üçüncü taraf lisans vericisi, uygun olduğu şekilde, Kullanıcı Gönderilerindeki tüm telif haklarını saklı tutar ve bu hakların uygun şekilde korunmasından siz sorumlusunuz. Bize dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz, kalıcı, gizlenemez, alt lisanslanabilir bir lisansı, yeniden üretmek, halka açık bir şekilde uygulamak, halka göstermek, dağıtmak, uyarlamak, değiştirmek, yayınlamak, tercüme etmek, türev çalışmalarını yapmak için geri döndüremezsiniz. ve aksi takdirde, Web Sitesi ve bu Koşulların öngördüğü herhangi bir amaç dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir amaç için Kullanıcı Gönderimlerinden yararlanın. Ayrıca geri alınamaz bir şekilde feragat edersiniz ve Kullanıcı Gönderileri ile ilgili olarak herhangi bir ahlaki hak veya iddia iddia ve iddialarına karşı bize ve kullanıcılarımıza karşı feragat edilmesine neden olursunuz.

e. Burada Kullanıcı Gönderilerine verilen hakları vermek için gereken tüm haklara, yetkiye ve yetkiye sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz. Özellikle, Kullanıcı Gönderilerinin başlığına sahip olduğunuzu, Web Sitesinde Kullanıcı Gönderilerini yükleme, değiştirme, erişme, iletme, oluşturma veya başka şekilde kullanıma açma hakkına sahip olduğunuzu ve Kullanıcı Gönderilerini yüklemenin geçerli olmayacağını beyan ve taahhüt ediyorsunuz. diğer tarafların haklarını veya diğer taraflara sözleşmeden doğan yükümlülüklerini ihlal etmek.

f. Kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir sebeple veya herhangi bir nedenden dolayı, herhangi bir nedenle veya önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir Kullanıcı Gönderisine erişimi yayınlamayı, kaldırmayı veya engellemeyi reddedebileceğimizi kabul edersiniz.

g. Buradaki diğer tazminat hükümlerini sınırlamadan, Kullanıcı Gönderilerinizin veya Web Sitesini bu Şartları ihlal ettiği takdirde kullanımınızı ihlal ettiği iddiasıyla, herhangi bir hak talebine, talebe, davaya veya davaya karşı tarafımızı savunmamızı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarını kötüye kullanır veya yürürlükteki yasaları ihlal eder ve bize karşı olan her türlü zarar ve makul bir avukatlık ücreti ve bu tür herhangi bir iddia, talep, dava veya işlemle ilgili olarak tarafımızca yapılan diğer masraflar için bizi tazmin edersiniz.

5. Web Sitesindeki İçerik
a. Web Sitesini kullanırken, Web Sitesinde diğer kullanıcılar, hizmetler, partiler ve otomatik veya diğer yollarla sunulan içerik dahil çeşitli kaynakların içeriğine maruz kalacağınızı anlar ve kabul edersiniz (topluca, “Üçüncü Taraf İçeriği” ) ve herhangi bir Üçüncü Taraf İçeriği için kontrol etmediğimizden ve sorumluluk almadığımızdan. Yanlış, hakaret içeren, uygunsuz veya uygunsuz olan içeriğe maruz kalabileceğinizi veya bilgisayar sisteminize zarar verebileceğini ve buradaki yükümlülük hükümlerinin diğer sınırlamalarını sınırlamadan feragat etmeyi kabul ettiğinizi ve feragat etmeyi kabul ettiğinizi anlıyor ve kabul ediyorsunuz. bu konuda bize karşı olabilecek her türlü yasal veya hakkınızdaki hak veya çözüm.

b. Üçüncü Taraf İçeriği üzerinde sahiplik veya kontrol talebinde bulunmayız. Üçüncü taraflar, Üçüncü Taraf İçeriğinin tüm haklarını elinde tutar ve haklarını uygun şekilde korumaktan sorumludurlar.

c. Web Sitesini uygunsuz içerik veya davranış bakımından izlemek için hiçbir sorumluluk üstlenmediğimizi anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Herhangi bir zamanda, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, söz konusu içeriği izlemeyi seçersek, söz konusu içerikle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz, söz konusu içeriği değiştirme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur (Kullanıcı Gönderileri ve Üçüncü Taraf İçeriği dahil) ve Bu tür bir içeriği gönderen başkalarının davranışları (Kullanıcı Gönderimleri ve Üçüncü Taraf İçeriği dahil).

d. Sorumluluk sınırlamaları ve garanti feragatnameleriyle ilgili aşağıdaki hükümleri sınırlandırmaksızın, tüm İçerik (Kullanıcı Gönderileri ve Üçüncü Taraf dahil)

6. Kullanıcı Davranışı
a. Bize sağladığınız tüm bilgilerin ve içeriğin doğru ve güncel olduğunu ve (i) bu Şartları kabul etmek için gerekli tüm haklara, yetkiye ve yetkiye sahip olduğunuzu, (ii) Kullanıcı Gönderilerini bize verdiğinizi ve (iii) bu Şartlar uyarınca sizden istenen eylemleri yerine getirmek.

b. Web sitemizdeki faaliyetlerinizi izlememize, kaydetmemize ve kaydetmemize açıkça izin veriyorsunuz.

c. Web Sitesini kullanımınızın bir koşulu olarak:

Web Sitesini yasadışı amaçlarla veya bu Koşullarla yasaklanmış herhangi bir şekilde kullanmamayı kabul edersiniz;
Yürürlükteki tüm yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası yasa ve düzenlemelere uymayı kabul edersiniz;
Web Sitesini bizi cezai veya hukuki sorumluluğa maruz bırakacak şekilde kullanmamayı kabul edersiniz;
Web Sitesini kullanmanızın bir sonucu olarak ortaya çıkan tüm davranışlardan ve eksikliklerden yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz;
Tüm Kullanıcı Gönderilerinizin size ait olduğunu ve bunları bize sağlama ve Web Sitesinde veya Web sitesi aracılığıyla kullanma hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul edersiniz;
Web sitesindeki verileri veya İçeriği indirmek, izlemek veya kullanmak için robotlar, tarayıcılar veya veri madenciliği araçları dahil olmak üzere otomatik yöntemler kullanmamayı kabul edersiniz;
Kendi takdirimize bağlı olarak, teknoloji altyapımıza makul olmayan veya orantısız şekilde büyük bir yük yükleyen veya uygulayamayacak herhangi bir eylemde bulunmamayı veya bunun üzerinde aşırı taleplerde bulunmamayı kabul edersiniz;
Web Sitesinde veya İnternet üzerinden kimseyi "takip etmemeyi" veya başka şekilde taciz etmemeyi kabul edersiniz;
İlettiğiniz herhangi bir bilginin kaynağını gizlemek için başlıklar taklit etmemeyi veya tanımlayıcıları manipüle etmemeyi kabul edersiniz;
Web Sitesinin güvenlikle ilgili özelliklerini veya herhangi bir içeriğin kullanılmasını veya kopyalanmasını önleyen veya kısıtlayan veya Web Sitesinin kullanımında veya içeriğinin kullanımında kısıtlamalar gerektiren özelliklerin devre dışı bırakılmaması, atlanmaması veya herhangi bir şekilde engellenmemesi;
Herhangi bir bilgisayar yazılımı veya donanımının veya herhangi bir telekomünikasyonun işlevselliğini kesmek, tahrip etmek, sınırlandırmak veya izlemek için tasarlanmış herhangi bir materyali yazılım virüslerini veya herhangi bir bilgisayar kodunu, dosyayı veya programı Web Sitesinde yayınlamamayı, linklememeyi veya başka şekilde kullanıma sunmamayı kabul edersiniz. ekipman;
Herhangi bir üçüncü tarafa Web Sitesini veya herhangi bir İçeriği ticari olarak sömürme veya herhangi bir şekilde lisanslama, alt lisans vermeme, satma, satma, devretme, devretme, dağıtma veya başka şekillerde sunmamaya;
Web Sitesinin herhangi bir bölümünü veya daha sonra sunulan hizmetleri oluşturmamayı kabul edersiniz;
Web Sitesini “çerçevelememek” veya “yansıtmamak”; ve
Web Sitesinin hiçbir bölümünü tersine çevirmemeyi kabul edersiniz.
d. Herhangi bir kullanıcıya karşı Web Sitesinin izinsiz kullanımı için, hukuki, cezai ve ihtiyati tedbirler ve herhangi bir kullanıcının Web Sitesinin kullanımının sona ermesi de dahil olmak üzere uygun önlem alma hakkını saklı tutarız. Web Sitesinin ve bu Sistemler tarafından izin verilmeyen bilgisayar sistemlerimizin kullanımı, bu Koşulların ve belirli uluslararası, yabancı ve yerel ceza ve medeni kanunlarının ihlalidir.

e. Web Sitesinin kullanımının feshedilmesine ek olarak, bu Bölüm 6'nın hükümleri de dahil olmak üzere bu Sözleşmenin ihlali, her ihlale ilişkin olarak on bin dolar (10.000 $) tutarında tasfiye edilmiş tazminatlara tabi olacaktır. İhlalin yasal bir işlemle sonuçlanması (herhangi bir tarafın bize karşı veya tarafımıza karşı olup olmadığı) veya herhangi bir tarafa fiziksel veya duygusal zarar vermesi durumunda, her bir ihlale ilişkin olarak Yüz Elli Bin Doların (150.000 $) tasfiye edilmiş zararına maruz kalacaksınız. . Sizin takdirimize bağlı olarak, bu tür bir hasar talebini veya bir kısmını davranışınızla ilgili haksız yere üçüncü bir tarafa devredebiliriz. Tasfiye edilen bu tazminat hükümleri bir ceza değildir, bunun yerine, Taraflarca bu tür bir ihlalden doğabilecek gerçek zararın miktarını makul bir şekilde belirleme girişimidir. Tasfiye edilen bu zararların miktarının asgari olduğunu ve fiili zararların daha büyük olması durumunda daha büyük bir miktardan sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz. Yetkili bir mahkeme mahkemesi, tasfiye edilen bu zararların bir dereceye kadar uygulanamaz olduğunu tespit ederse, tasfiye edilen zararlar ancak uygulanmaları için gerekli olan ölçüde azaltılır.

 

7. Web Sitesindeki Servisler.
a. Web Sitesinin genel amaçlı bir arama motoru ve aracı olduğunu kabul ediyorsunuz. Özellikle, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Web Sitesi, müzik ve videolar için birden fazla web sitesinde arama yapmanızı sağlar. Ayrıca, Web sitesi, ses dosyalarını Internet'ten başka bir yerdeki videolardan ve seslerden indirmenize izin veren genel amaçlı bir araçtır. Web sitesi yalnızca yasalara uygun olarak kullanılabilir. Web Sitesinin herhangi bir yasaya aykırı olabilecek herhangi bir şekilde kullanılmasını teşvik etmiyor, kullanmıyor, teşvik etmiyor veya izin vermiyoruz.

b. Kullanıcıların içeriklerini indirme şansı vermek için geçici bir süreden daha uzun bir süre boyunca Kullanıcı Gönderilerini saklamayız.

8. Ücretler
a. Hizmetlerimizin herhangi biri veya tümü için ücret talep etme ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak zaman zaman ücretlerimizi değiştirme hakkımızın olduğunu kabul etmektesiniz. Herhangi bir zamanda, bu Şartları ihlal ettiği için Web Sitesini kullanma haklarınızı sonlandırırsak, ücretlerinizin herhangi bir kısmının geri ödenmesine hak kazanamazsınız. Diğer tüm açılardan, bu ücretler, zaman zaman değiştirilebileceği gibi, Web Sitesinde yayınlanan ve / veya herhangi bir satış acentesi veya ödeme işleme şirketi tarafından uygulanan ek kurallar, şartlar, koşullar veya sözleşmelere tabi olacaktır.

9. Gizlilik Politikası
a. Ayrı bir Gizlilik Politikasını saklı tutarız ve bu Şartlara onay vermeniz, Gizlilik Politikası'na onay verdiğinizi de gösterir. Bu tür değişiklikleri Web Sitesinde yayınlayarak herhangi bir zamanda Gizlilik Politikasını değiştirme hakkını saklı tutarız. Herhangi bir değişiklik hakkında size başka bir bildirimde bulunulmaz. Bu tür değişiklikleri izleyerek Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri gerçekten kabul edip etmediğinizden bağımsız olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

10. Telif Hakkı Hak Talepleri
a. Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Hiçbir tarafın telif hakkını, ticari markasını veya diğer mülkiyet haklarını ihlal edemezsiniz. Kendi takdirimize bağlı olarak, başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiğine inanmak için nedenimiz olan herhangi bir İçeriği kaldırabilir ve bu İçeriği gönderirseniz Web Sitesini kullanımınızı sonlandırabiliriz.

b. TEKRAR INFRINGER POLİTİKASI. TEKRAR BÜYÜTME POLİTİKAMIZIN BİR PARÇASI OLARAK, MALZEME KULLANICI OLDUĞUMUZ BİR KULLANICI OLDUĞU ÜZERİNE HER ZAMAN BİR ALTI VE AYLIK DÖNEME UYGULANACAKTIR.

c. Birleşik Devletler yasalarına tabi olmasak da, gönüllü olarak Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasasına uyuyoruz. Amerika Birleşik Devletleri Kanunu'nun Başlık 17, Bölüm 512 (c) (2) uyarınca, telif hakkına sahip herhangi bir materyalin Web Sitesinde ihlal edildiğine inanıyorsanız, talep edilen telif hakkı ihlali bildirimlerini almak için bir temsilci belirledik. Bildirimler info @ c adresine gönderilmelidir. Birleşik Devletler yasalarına tabi olmasak da, gönüllü olarak Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasasına uyuyoruz. Amerika Birleşik Devletleri Kanunu'nun Başlık 17, Bölüm 512 (c) (2) uyarınca, telif hakkına sahip herhangi bir materyalin Web Sitesinde ihlal edildiğine inanıyorsanız, talep edilen telif hakkı ihlali bildirimlerini almak için bir temsilci belirledik. Bildirimler info@onlineindirvideo.com adresine gönderilmelidir veya aşağıdaki adrese gönderilmelidir:

Addressc. Birleşik Devletler yasalarına tabi olmasak da, gönüllü olarak Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasasına uyuyoruz. Amerika Birleşik Devletleri Kanunu'nun Başlık 17, Bölüm 512 (c) (2) uyarınca, telif hakkına sahip herhangi bir materyalin Web Sitesinde ihlal edildiğine inanıyorsanız, talep edilen telif hakkı ihlali bildirimlerini almak için bir temsilci belirledik. Bildirimler info@onlineindirvideo.com adresine gönderilmeli veya aşağıdaki adrese gönderilmelidir:


Adres
KKTC GAZİMAĞUSA

d. Bizimle ilgili olmayan ya da yasalar uyarınca etkisiz olan tüm bildirimler, bu konuda herhangi bir cevap veya işlem almayacaktır. Hak talebinde bulunulan ihlalin etkili bir şekilde bildirilmesi, acentemizle esas olarak aşağıdakileri içeren yazılı bir iletişim olmalıdır:

İhlal edildiğine inanılan telif hakkıyla korunan eserin tanımlanması. Lütfen çalışmayı tanımlayın ve mümkünse çalışmanın yetkili bir versiyonunun bir kopyasını veya konumunu (örneğin, bir URL) ekleyin;
İhlal edici olduğuna inanılan malzemenin ve bulunduğu yerin tanımlanması veya arama sonuçları için ihlal ettiği iddia edilen materyale veya faaliyete yapılan referansın veya bağlantının tanımlanması. Lütfen materyali tanımlayın ve materyali Web Sitesinde veya İnternette bulmamızı sağlayacak bir URL veya ilgili diğer bilgileri sağlayın;
Adresiniz, telefon numaranız ve varsa e-posta adresiniz dahil sizinle iletişim kurmamıza izin verecek bilgiler;
Şikayet edilen malzemenin kullanımının sizin tarafınızdan, acenteniz veya yasalar tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi bir inanca sahip olduğunuza dair bir ifade;
Bildirimde yer alan bilgilerin doğruluğundan ve ihlal edildiği iddia edildiğinde, ihlal edildiği iddia edilen işin sahibi adına hareket etme yetkisine sahip olduğunuz veya şahit olduğunuz cezai yaptırım; ve
Telif hakkı sahibinden veya yetkili bir temsilciden gelen fiziksel veya elektronik imza.
e. Kullanıcı Gönderiniz veya web sitenize yapılan bir arama sonucu, iddia edilen telif hakkı ihlali bildiriminin ardından kaldırılırsa, yukarıda listelenen acentemizle yazılı bir iletişim olması ve esasen tatmin edici şekilde tarafımızdan tatmin edici olması gereken bir karşı bildirimde bulunabilirsiniz. devamındaki:

Fiziksel veya elektronik imzanız;
Çıkarılan veya erişimi engellenen malzemenin ve malzemenin çıkarılmadan veya erişilmeden önce ortaya çıktığı yerin tanımlanması;
Yolsuzluk cezası altında, malzemenin yanlış veya çıkarılacak malzemenin yanlış veya yanlış bir şekilde yanlış yazılmasının sonucu olarak malzemenin kaldırıldığına veya devre dışı bırakıldığına dair iyi bir inancınız olduğuna dair bir beyan;
Adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve verdiğiniz adresteki mahkemelerin yargı yetkisini kabul ettiğiniz bir açıklama, Rusya Federasyonu ve söz konusu telif hakkı sahibinin bulunduğu yer (ler); ve
İşlemin hizmetini iddia edilen telif hakkı sahibinden veya temsilcisinden kabul edeceğinize dair bir ifade.
11. Bu Şartların Değiştirilmesi
a. Web Sitesinde bu Koşulları değiştirerek bu Koşulları değiştirme hakkını saklı tutarız. Herhangi bir değişiklik hakkında size başka bir bildirimde bulunulmaz. BUNLARIN DEĞİŞTİRİLMESİNİ TAKİP EDEN WEB SİTESİNİ KULLANMAYA DEVAM EDİLDİĞİNİ BİLDİRİNİZ GERÇEKLEŞTİRMELERİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİZ KABUL ETMEMEKTEDİR.

12. Tazminat ve Tahliye
a. Web Sitesini kullanımınızdan ve / veya bu Şartları ihlal etmenizden kaynaklanan, avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere, tüm tazminatlardan ve üçüncü taraf talep ve giderlerinden, bizi tazmin etmeyi ve bizi zararsız tutmayı kabul edersiniz.

b. Başka kullanıcılardan biri veya herhangi bir üçüncü şahısla bir anlaşmazlığınız olması durumunda, bizi, memurlarımızı, çalışanlarımızı, acentelerimizi ve halefleri her türlü hak talebinden, talep ve zarardan (fiili ve sonuç olarak) serbest bırakırsınız. veya doğası, bilinen ve bilinmeyen, şüpheli ve şüphesiz, bu tür anlaşmazlıklar ve / veya Web Sitesi ile ilgili veya herhangi bir şekilde ortaya çıkacak ve açıklanmayacak şekilde açıklanacaktır.

13. Garantilerin ve Yükümlülüklerin Sınırlandırılmasının Reddi
a. BU KISIMI OKUNMASI GEREKEN BAŞVURU HUKUKUNA AÇILIŞTAN SONRA SINIRLANAN MAKSİMUMA BAĞIMLILIĞIMIZIZI SORUMLULUK SINIRLAMIZ.

b. Web sitesi bizden bağımsız olan üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya orijinalliği ile ilgili hiçbir içerik veya gizlilik politikası veya uygulaması için sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü taraf web sitelerinin içeriğini düzenleme hakkımız ya da yeteneğimiz yok. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesini kullanmanızdan kaynaklanan hiçbir sorumluluktan sorumlu olmayacağımızı kabul etmektesiniz.

c. Web sitesi, "OLDUĞU GİBİ" sağlanmıştır ve hiçbir garanti veya koşul olmaksızın, açık, zımni veya kanuni değildir. Ticari olarak satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal edilmeme, bilgi doğruluğu, entegrasyon, birlikte çalışabilirlik veya sessiz kullanım gibi herhangi bir zımni garantiyi kesinlikle reddederiz. Web Siteleri ile bağlantılı virüs veya diğer zararlı bileşenlerle ilgili garantileri reddediyoruz. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerin reddedilmesine izin vermez, bu nedenle bu tür yargı alanlarında, yukarıdaki feragatnamelerden bazıları sizin için geçerli olmayabilir veya bu tür zımni garantilerle ilgili olduğu sürece sınırlı olabilir.

d. DOĞRUDAN HİÇBİR SIRASIZDAN DOĞRUDAN, KİRLİ, ÖZEL, SÖZLÜK VEYA SÖZLEŞMELİ ZARARLARA BAĞIMSIZ ZARARLI OLDUĞU GİBİ ŞEKİLDİR, (İ) WEB SİTESİNİ KULLANMADAN KULLANIMINIZ, YANANÇLARINIZ VEYA YETERSİZLİĞİNİZDEN ZARARLANAN ZARARLAR, (ii) WEB SİTESİNE İLİŞKİN HERHANGİ BİR İÇERİK ÜZERİNE BAĞIMSIZLIĞINIZ, (iii) ABD'DEN HİZMETİ FESİH. BU SINIRLAMALAR, DİĞER HİZMETLERİN NEDENİ VEYA WEB SİTESİNE BAĞLANTISINDA REKABET EDİLEN VEYA REKLAM EDİLEN ÜRÜNLERİN NEDENİ ZARAR VERMESİNDİR. BAZI YAZILIMLAR BAZI SORUMLULUKLARDAN BAZI SORUMLULUK SINIRLARI, SINIRLI SINIRLAMALARIN BAZI, SİZİN İÇİN SINIRLANMAMIŞTIR.

e. (İ) WEB SİTESİNİN GEREKLİLİKLERİNİZİ VE BEKLENTİLERİNİZİ İHTİYACINIZA SAHİP OLMAMANIZ, (ii) WEB SİTESİ KESİNTİSİZ, ZAMANLI, GÜVENLİ VEYA HATASIZ OLACAK, (iii) WEB'DEN KULLANACAKSINIZIN SONUÇLARI DOĞRU VEYA GÜVENİLİR OLACAKTIR, (iv) WEB SİTESİNDEN ALAN HİÇBİR ÜRÜN, HİZMET, BİLGİ, İÇERİK VEYA DİĞER MALZEME KALİTESİ İHTİYACINIZ VE BEKLENTİLERİNİZLE BULUŞTURULACAKTIR.

f. WEB SİTESİNİN KULLANILMASINDAN ALAN HERHANGİ BİR İÇERİK, BESİN AÇIKLAMASI VE RİSKİNİZDE ALIN. BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZE ZARAR VERMEDEN ZARAR SİPARİŞ VEYA DİĞER İÇERİKDEN SONUÇLARDAN VERİLERİN DİĞER CİHAZI VEYA KAYBI SORUMLUSUNUZ.

g. WEB SİTESİ VEYA DİĞER BİR DİĞER İNCELEME SÖZLEŞMESİ DURUMDA WEB SİTESİNİ KULLANMA SONRASI OLACAKTIR. FOREGOING SINIRLAMASI YOK OLMADAN, HİÇBİR OLMADAN, WEB SİTELERİNİZİN KULLANIMI İLE İLGİLİ VEYA İLİŞKİLEN ABD'NİN MAKSİMUM SORUMLULUĞU KUTUYOR.

14. Yasal Anlaşmazlıklar
a. Yasaların izin verdiği azami ölçüde, bu Şartlar ve sizinle aranızda ortaya çıkabilecek herhangi bir iddia, eylem nedeni veya anlaşmazlık, hukuk hükümleri çatışmasına bakmaksızın RUSYA FEDERASYONU yasalarına tabidir. ABD'DEN KARŞILAŞTIRILAN HERHANGİ BİR İDDİA İÇİN, RUSYA FEDERASYONUNDAKİ KURSLARIN KİŞİSEL VE ​​MÜKEMMEL HUKUKU VE SÖZLEŞMELİ YERİ SUNULMAK VE SÖZLEŞMESİ KABUL ETMİŞSİNİZ. SİZE KARŞI KIRMIZI TARAFINDAN HERHANGİ BİR SINIR İÇİN, RUSYA FEDERASYONU VE DİĞER YERLERDE BULABİLECEĞİNİZ DAHA YERİNDE VEYA DAHA FAZLA KURSLARIN YERİNİ SUNMAK VE KABUL ETMEYİNİZ. Uygun olmayan veya uygunsuz forum nedeniyle başka bir yer arama hakkından feragat edersiniz.

b. SADECE BİREYSEL KAPASİTELİĞİNİZDEN KAYNAKLANABİLECEĞİNİZİ VEYA HİÇBİR SINIFTA VEYA TEMSİLCİLİK BİR EYLEMTE ÜZERİNE BİR ÜYELİK OLMAYABİLECEĞİNİZİ KABUL EDİYORUM.

c. Bu şartları dikkate almanın bir parçası olarak, bu şartlardan veya Web Sitesinden kaynaklanan ya da bunlarla ilgili olarak aramızdaki herhangi bir anlaşmazlığın jüri tarafından yargılanabileceği herhangi bir haktan feragat ettiğinizi kabul edersiniz. Bu hüküm, bu bölümdeki tahkim hükümlerinin veya diğer hükümlerin feshedilmesi durumunda bile uygulanır.

15. Genel Terimler
Zaman zaman değiştirilen bu Koşullar, sizinle aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve sizinle aramızdaki tüm önceki anlaşmaların yerine geçer ve yazılı iznimiz olmadan değiştirilemez.
Bu Şartların herhangi bir hükmünü uygulamamamız, herhangi bir hükmün veya haktan feragat olarak yorumlanmayacaktır.
Bu Koşulların herhangi bir bölümünün yürürlükteki yasaya göre geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, geçersiz ve uygulanamaz hüküm, geçerli ve uygulanabilir bir hüküm tarafından geçersiz sayılır.

 


Beta Sürüm Geliştirilmesi
42%
42%

Etiketler

video indir

hd video indir

youtube video indir

facebook video indir

twitter video indir

instagram video indir

vimeo video indir

Twitch video indir

Kullanım Sayısı

Kullanıcı Puanı
Ziyaretçi
Sorgu Sayısı

Alt Menü

Kalite Politikamız